Menu

Vagtplan for JM i Futsal U14A Piger og U14A Drenge 2018

Jysk Mesterskab 2018 - Futsal

Lørdag den 24. februar

Speakere i Hal A

Rita Nielsen 40937799 er DBUJylland kontaktperson løndag

 kl. 11.30 – 16.00

 

1.    Lotte Bøknæs, 60407514                       2.  Ebba Andersen 24934130

 

 

 

 kl. 15.30 – 18.30

 

1.      Niels Bøknæs, 22248299                    2.  Ebba Andersen 24934130

 

Jysk Mesterskab 2018 - Futsal

Lørdag den 24. februar

Speakere i Hal B

 

 kl. 11.30 – 16.00

1.  Janni Vejrgang 30364196                   2.   Michael Mylting 22661750

 

 kl. 15.30 – 18.30

1. Rasmus Hjulskov Jensen 28800619              2.  Kevin Sloth 42712015


Rita Nielsen 40937799 er DBUJylland kontaktperson søndag

Jysk Mesterskab 2018 -Futsal

Søndag den 25. februar

Speakere i Hal A

 

 kl. 8.30 – 11.30

1.   Janni Vejrgang  30364196                  2.   Anders E. Jensen, 20639317

 

 kl. 11.30 – 16.45

1.    Henrik Steffensen, 29688376                2.  Bøje Holmsgaard Lundtoft 27795253

 

Jysk Mesterskab 2018 - Futsal

Søndag den 25. februar

Speakere i Hal B

 

 kl. 8.30 – 12.00

1.    Palle Steen Holmbech  21143393              2.  Søren Kræn Larsen, 27109755

 

 kl. 12.00 – 15.00

  1. Michael Mikkelsen 24482717                 2.  Lars Lundtoft, 20725514

 

Jysk Mesterskab 2018 - Futsal

Lørdag den 24. februar

Skolevagt Skolecenter Jetsmark

 kl. 9.00 – 13.00

  1. Pernille Schou 60899815                        2.  Pia Steen Bjerring 30654646

Anvisning af lokale samt instruks i bordopstilling

 

 kl. 13.00 – 17.00

1.    Tom Hasselager 28147125                                                             

Låse op og i til lokalerne – sikre ro på gangene

 

 kl. 17.00 – 23.00

1. Bernard Ngueyong 60502835

Låse op og i til lokalerne – sikre ro på gangene


Tilkald 01.00 – 06.00 John Christensen 24445363


Jysk Mesterskab 2018

Søndag den 25. februar

Skolevagt Skolecenter Jetsmark

 

kl. 06.30 – 10.30

1.    Mette Schiønning 20689008

Aflevering af lokaler - sikre ok bordopstilling.

 

 kl. 10.00 – 13.00

  1. Githe Thomsen 42178802

Aflevering af lokaler - sikre ok bordopstilling. Overdrage skolen til pedel.

 

Jysk Mesterskab 2018

Lørdag den 24. februar

Cafeteriavagt

 

 kl. 9.00 – 12.00

1.   Lisette Krogsgaard 53347494               2. Lone Rokkedal 23431109

Salg

 

 kl. 12.00 – 16.00

1.  Lone Rokkedal 23431109                       2.  John Christensen 24445363  

3    Dorte Mylting 22661750                   4.

Salg

 

 kl. 16.00 – 19.00

  1. Lone Rokkedal 23431109                  2. John Christensen  24445363

3.  Mette Lundtoft  21395615                  4.                                                        

Servere aftensmad og salg

 

 kl. 18.00 – 22.00

1.   Lone Rokkedal 23431109                       2.  John Christensen 24445363

3      Mette Luntoft  21395615                   4.
                                                               

Salg

Svømmehal lørdag 19.00-21.00: Palle Steen Holmbech og Søren Larsen U9

 

Jysk Mesterskab 2018

Søndag den 25. februar

Cafeteriavagt

 

 kl. 6.30 – 11.00

1.    Lone Rokkedal 23431109                      2.  John Christensen 24445363

3.    Mette Lundtoft 21395615                       4. Bøje Holmsgaard Lundtoft 27795253

Servere morgenmad og salg

 

 kl. 11.00 – 15.00

1.   Lone Rokkedal  23431109                        2. John Christensen  24445363

3.                                                                       4.

Servere frokost og salg