Menu

Jetsmark IF - Træningstider på Kunstgræsbanen

Træningstider på kunst-græsbane

Tiderne fordeles indbyrdes mellem Jetsmark IF og Jammerbugt FC. Der er forskellig tildeling af tider i de første måneder i kalenderåret, alt efter hvor mange ungdomshold, der er startet træning i Jetsmark IF. 

Mandag 16.00 - 20.30 Jetsmark IF
Tirsdag 16.00 - 22.00 Jetsmark IF
Onsdag 17.30 - 20.30 Jetsmark IF
Torsdag 16.00 - 22.00 Jetsmark IF
Fredag 16.00 - 18.00 Jetsmark IF Ungdom
Lørdag 11.00 - 14.30 Jetsmark IF - Kampafvikling
Søndag 11.00 - 17.00 Jetsmark IF - Kampafvikling

 
Tiderne lørdag og søndag administreres af Jetsmark IF 11-mands kampfordeler.

Aftale om ekstra tider i weekender skal aftales med Jetsmark Idrætscenter og informeres til vores 11 mands kampfordeler, Rita Nielsen.

Jetsmark IF Ungdom har træningstider 16-18.30
2. div har træningstider 18.00 - 19.30
U17-U19-Senior har træningstider 19.30 - 22.00


Udendørs træningstider fra uge 43
Mandage
Kl. Kunst (1) Kunst (2) Kunst (3) Kunst (4)  
16:30-17:00 U16 U14 U15 U13
17:00-17:30 U16 U14 U15 U13
17:30-18:00 U16 U14 U15 U13
18:00-18:30 U16 2. div/S1 U14-U15 U13
18:30-19:00 2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1 
19:00-19:30 2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1
19:30-20:00 S5/GOB S5/GOB U17-U19  U17-U19
20:00-20:30 S5/GOB S5/GOB U17-U19 U17-U19
20:30-21:30 S5/GOB S5/GOB U17-U19 U17-U19
           
Tirsdage
Kl. Kunst (1) Kunst (2) Kunst (3) Kunst (4)  
16:30-17:00 U15 U14 U14 U10
17:00-17:30 U15 U14 U14 U10
17:30-18:00 U15 U14 U14 U10
18:00-18:30 2. div/S1  U14 U14 U10
18:30-19:00 2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1 
19:00-19:30 2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1 
19:30-20:00 U16 U16 U17 U19
20:00-20:30 U16 U16 U17 U19
20:30-21:00 U16 U16 U17 U19
Onsdage
Kl. Kunst (1) Kunst (2) Kunst (3) Kunst (4)  
16:30-17:00 U18 Pi U11pi FSJ FSJ
17:00-17:30 U18 Pi U11pi FSJ FSJ
17:30-18:00 U18 Pi U11pi FSJ FSJ
18:00-18:30 U18 Pi U11pi FSJ FSJ
18:30-19:00 FSJ FSJ FSJ FSJ
19:00-19:30 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
19:30-20:00 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
20:00-20:30 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
20:30-21:00 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
Torsdage
Kl. Kunst (1) Kunst (2) Kunst (3) Kunst (4)  
16:30-17:00 U15 U14 U13 U12-U13
17:00-17:30 U15 U14 U13 U12-U13
17:30-18:00 U15 U14 U13 U12-U13
18:00-18:30 U15  U14 U12-U13 2. div/S1
18:30-19:00 2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1  2. div /S1
19:00-19:30 2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1  2. div/S1 
19:30-20:00 U16 U16 U17 U19 
20:00-20:30 U16 U16 U17 U19 
20:30-21:00 U16 U16 U17 U19 
Fredage
Kl. Kunst (1) Kunst (2) Kunst (3) Kunst (4)  
16:00-16:30 U18 Pi U12 U9-U8 U11pi
16:30-17:00 U18 Pi U12 U9-U8 U11pi
17:00-17:30 U18 Pi U12 U9-U8 U11pi
17:30-18:00 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
18:00-18:30 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
18:30-19:00 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
19:00-19:30 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
19:30-20:00 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
20:00-20:30 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
Lørdage
Kl. Kunst (1) Kunst (2) Kunst (3) Kunst (4)  
11:00-11:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
11:30-12:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
12:00-12:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
12:30-13:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
13:00-13:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
13:30-14:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
14:00-14:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
14:30-15:00 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
15:00-15:30 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
15:30-16:00 Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel Ej disponibel
Søndage
Kl. Kunst (1) Kunst (2) Kunst (3) Kunst (4)  
11:00-11:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
11:30-12:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
12:00-12:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
12:30-13:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
13:00-13:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
13:30-14:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
14:00-14:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
14:30-15:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
15:00-15:30 Kampe Kampe Kampe Kampe
15:30-16:00 Kampe Kampe Kampe Kampe
16:00-16.30 Kampe Kampe Kampe Kampe
16:30-17:00 Kampe Kampe Kampe Kampe  
Kampe: Tiderne disponeres af 11 mands kampfordeler, Rita Nielsen og opdateres i Googlekalenderen på hjemmesiden

 


Kommende hjemmekampe
September 2017
23.
lørdag
10.00
SVIF
Hallens omklædningsrum 3
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 208
Jetsmark Stadion
Bane 4 - Mikro område, 6x3-mands og 2x5-mands
Jetsmark IF
Hallens omklædningsrum 2
Jetsmark Stadion
Bane 4 - Mikro område, 6x3-mands og 2x5-mands
23.
lørdag
10.30
Jammerbugt FC
Hallens omklædningsrum 4
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (2001) 11M - efterår 2017 • Pulje 401
Jetsmark Stadion
Bane 2 - Kampbane, 11 mands
AaB
Hallens omklædningsrum 6
Jetsmark Stadion
Bane 2 - Kampbane, 11 mands
23.
lørdag
11.00
Jammerbugt FC
Hallens omklædningsrum 7
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (1999-2000) 11M - efterår 2017 • Pulje 301
Jetsmark Stadion
Stadion
MorsØ FC
Hallens omklædningsrum 5
Jetsmark Stadion
Stadion
23.
lørdag
11.20
Øster Brønderslev IF
Hallens omklædningsrum 2
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 208
Jetsmark Stadion
Bane 4 - Mikro område, 6x3-mands og 2x5-mands
Jetsmark IF
Hallens omklædningsrum 2
Jetsmark Stadion
Bane 4 - Mikro område, 6x3-mands og 2x5-mands
23.
lørdag
13.00
Jetsmark IF
Omklædning 9
livescore
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2017 • Pulje 5
Jetsmark Stadion
Stadion
RKG
Omklædning 8
Jetsmark Stadion
Stadion
25.
mandag
18.30
Jetsmark IF
Hallens omklædningsrum 7
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 90
Jetsmark Stadion
Kunstgræsbane
Birkelse IF
Hallens omklædningsrum 5
Jetsmark Stadion
Kunstgræsbane
26.
tirsdag
17.30
Vraa/Børglum IF
Hallens omklædningsrum 2
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 305
Jetsmark Stadion
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
Jetsmark IF
Hallens omklædningsrum 1
Jetsmark Stadion
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
26.
tirsdag
18.30
Jetsmark IF
Omklædning 8
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2017 • Pulje 159
Kunstgræsbanen Jetsmark
Kunstgræsbane
IF Fremad Nørhalne
Hallens omklædningsrum 6
Kunstgræsbanen Jetsmark
Kunstgræsbane
26.
tirsdag
18.50
Jetsmark IF
Hallens omklædningsrum 1
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 305
Jetsmark Stadion
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
Flauenskjold IF
Hallens omklædningsrum 2
Jetsmark Stadion
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
26.
tirsdag
19.00
Jetsmark IF
Hallens omklædningsrum 7
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 422
Jetsmark Stadion
Bane 8 - 2. Div træningsbane
Ingstrup Efterskoles IF (2)
Hallens omklædningsrum 5
Jetsmark Stadion
Bane 8 - 2. Div træningsbane
27.
onsdag
17.30
Grindsted Uggerhalne IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Jetsmark Stadion
Jetsmark IF
Jetsmark Stadion
27.
onsdag
18.00
Jetsmark IF
Omklædning 9
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 532
Jetsmark Stadion
Bane 2 - Kampbane, 11 mands
Brønderslev IF
Omklædning 8
Jetsmark Stadion
Bane 2 - Kampbane, 11 mands
27.
onsdag
18.10
Jetsmark IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Jetsmark Stadion
Hjallerup IF (1)
Jetsmark Stadion
27.
onsdag
19.00
Jetsmark IF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Jetsmark Stadion
IF Fremad Nørhalne
Jetsmark Stadion
28.
torsdag
18.30
Jetsmark IF
Herrer
U14
U14 Drenge C (04) 8M - Efterår 2017 • Pulje 9
Jetsmark Stadion
TSI/Stenum
Jetsmark Stadion

DBUJylland

DBU

Bold.dk

DBU FairPlay - Husk Respekten!