Menu

Nørhalne Cup - Vagtplan Pandrup Skole 2019

 

SKOLECENTER JETSMARK - PANDRUP AFDELING
         
Onsdag d. 29. maj 2019
15:00 23:00 Indkvarteringsvagt Pia Bjerring / pia@steenbjerrng.dk 3065 4646
Lotte Bøknæs / boeknaes@bbnpost.dk 6040 7514
Mette Schiønning / mette@esholm.dk 2068 9008
Vibeke Johnsen / vibeke.johnsen@stofanet.dk 2539 3858
17:30 23:00 Aftenvagt Niels Winther / annduddi@privat.dk 2121 5988
Kent Esbensen / kent.esbensen@orkla.dk 2020 2157
23:00 05:30 Nattevagt Niels Michaelsen / nm@agri-norcold.dk 2295 1207
Palle Holmbech / palle@godthjerte.dk 2114 3393
         
Torsdag d. 30. maj 2019
05:30 10:00 Morgenvagt  Anette Skregeskov Larsen / skregeskov@gmail.com 6138 7413
Anja Klovnhøj / anjaklovnhoj@gmail.com 5357 1811
06:30 10:00 Morgenvagt  Dorthe Grønning / familiengronning@gmail.com 2274 4511
Per Bang / osterpilgaard5@c.dk 2093 1724
Hanne Hermansen / hanne@familien-hermansen.dk 3112 0725
10:00 14:00 Formiddagsvagt Helle Højer / helle-hojer@outlook.dk 2636 883
Camilla Højer / camillahoejer@yahoo.dk 4073 2492
14:00 18:00 Eftermiddagsvagt Rikke Kristiansen / strj@live.dk 5071 8816
Jan Jensen / strj@live.dk 2281 3511
18:00 23:00 Aftenvagt Nina Hvilshøj / martin@hvilshoj.dk 2491 3590
Martin Hvilshøj / martin@hvilshoj.dk 2266 0058
23:00 05:30 Nattevagt Peter 'Pund' / pgpund@gmail.com 4092 4616
Peter 'Pund' tager 1 person med …  
         
Fredag d. 31. maj 2019
05:30 10:00 Morgenvagt  Dan Nielsen / dan-mette@outlook.com 2245 4301
Mette Nielsen / dan-mette@outlook.com 2245 4301
06:30 10:00 Morgenvagt  Lone Haugaard / haugaardchristensen@gmail.com 5020 6417
Karina Flamsholt / karinaflamsholt@gmail.com 2684 2307
Per Bang / osterpilgaard5@c.dk 2093 1724
10:00 14:00 Formiddagsvagt Jesper Ørtoft / jesper2505@yahoo.dk 2098 5590
Michael Kristensen / m-klinke@live.dk 6094 6933
14:00 18:00 Eftermiddagsvagt Tinna S. Nielsen / tinnablomst@gmail.com 4174 7593
Simone M. Larsen / xxx xxxx xxxx
18:00 23:00 Aftenvagt Dorte Mylting / fam.mylting@waoopost.dk 2266 1750
Githe Thomsen / githe.thomsen@gmail.com 4217 8802
23:00 05:30 Nattevagt Claus Thøgersen / cd@buksetyv.dk 2215 6448
Kjeld Hedegård Nielsen / kjeld@ll-transport.dk 2071 5275
         
Lørdag d. 1. juni 2019
05:30 10:00 Morgenvagt  Sofie Rokkedahl / rokkedahl@outlook.dk 5244 7785
Jolanta Jonusiene / kaliaka78@gmail.com 2273 1637
06:30 10:00 Morgenvagt  Bodil Jensen / jensen@nordfiber.dk 2045 9358
Pia Jensen / pia-jensen@godmail.dk 2045 921
Torben Vad / tbvad@live.dk 4238 6783
10:00 14:00 Formiddagsvagt Nils Larsen / nilslarsen@live.dk 2178 3013
Martin Jensen / mjbjjensen@gmail.com  
14:00 18:00 Eftermiddagsvagt Louise Mettea Nielsen / xxx xxx
Casper Nielsen / xxx xxx
18:00 23:00 Aftenvagt Trine Thomsen / trine.t@rn.dk 2869 8557
Birte Neve / birtesolvejneve@gmail.com 4087 0234
23:00 05:30 Nattevagt Henrik L. Kristiansen / hk.pandrupkino@gmail.com 3177 8491
   
         
Søndag d. 2. juni 2019
05:30 10:00 Morgenvagt  Lis Højbjerg / lishoejbjerg@mail.tele.dk 2533 1131
Kevin Sloth / slothkevin@gmail.com 4271 2015
06:30 10:00 Morgenvagt  Pia Bjerring / pia@steenbjerring.dk 3065 4646
Lisa Buus / mosebylisa@live.dk 2960 9549
08:00 11:00 Lukkevagt Angela Lützhøft / angela@foreverdk.com 2655 5868
Daniel Dziemieszka / dziemieszka@live.dk 4274 7578
Jørgen Dalsgaard Klit / jorgen.d.k@live.dk 2021 3232
Hamdan Hasballa / marlena_rani@yahoo.com 2982 1450
Thomas Jensen / thistedvej60@gmail.com 2985 7773
Pia Bjerring / pia@steenbjerring.dk 3065 4646