Ungdomsudvalg 2015

Medlemsliste, mødekalender samt fordeling af udvalgsposter for de forskellige hold.
Mødedatoer i 2015: 7/1 – 4/2 – 4/3 – 8/4 – 6/5 – 3/6 – 12/8 – 2/9 – 7/10- 4/11 – 2/12

Niels Bøknæs
U17 drenge
Jacobsvej 14 , 9490 Pandrup, tlf. 22248299
E-mail: boeknaes@bbnpost.dk 

Lars Pauli
U16 Vest drenge
Gustav Zimmersvej 94, Nørhalne, 9430 Vadum, Mobil 20804960
E-mail: Lars.Pauli@nordjyske.dk

Tina Viuf
U15 Mester drenge
Mobil: 22248397
E-mail:  tivi@royalgreenland.com 

Gitte Larsen
U15 Drenge
Lundergaardsvej 59, 9490 Pandrup, tlf 2925 6670
E-mail: jdl3110@gmail.com

Mette Nielsen
U14 Drenge
Sønderkær 8, 9460 Brovst, Mobil. 22454301
E-mail: dan-mette@hotmail.com

Pia Jensen
U13 Drenge
Purkærvej 69, 9490 Pandrup, Mobil 2045 9216
E-mail: pia-jensen@godmail.dk

Mette Schiønning Jensen 
U12 Drenge
Lucernemarken 38, 9490 Pandrup, tlf. 9820 4983/ 2068 9008
E-mail: mette@esholm.dk

Ann Winther
U17 Piger
Hvedemarken 46, 9490 Pandrup, tlf. 9824 6164/2864 5955
E-mail: annduddi@privat.dk

Dorte Mylting
U11 Drenge
Svanemosevej 19C, Moseby, tlf. 22661750
E-mail: fam.mylting@waoopost.dk 

Pernille Schou
U10 Piger
Isaksvej 57, 9490 Pandrup, Mobil Pernille: 60899815
Email: pernille@isaksvej.dk

Saba Hadera Madsen
U9 Drenge
Langs Banen 11, Kaas, 9490 Pandrup, Mobil: 20926228
E-mail: sabahadera@hotmail.com

Birte Neve 
U9 Drenge
Hvedemarken 37, 9490 Pandrup, Mobil :40871319
E-mail: neve259@gmail.com

Martin Holst Hvilshøj
U10 og U7 Drenge
Cannerslundsvej 36, 9490 Pandrup, Mobil: 2266 0058
E-mail: martin@hvilshoj.dk

Lisa Maria Jacobsen
U8 Piger og Drenge
Rød Hedevej 52, 9490 Pandrup, Mobil: 27120474
E-mail: buff@tdcadsl.dk

Lauge Collart
U8 Drenge
Rendbækvej 112,
9493 Saltum, Mobil: 25665883 
E-mail: loppen@loppen.com

Tove Andersen
7 mands kampfordeler, Indendørs,  Stævner
Bøgevej 23, 9490 Pandrup tlf. 98245549/40965549
E-mail: tove.bundgaard@gmail.com

Pia Steen Bjerring
Ungdomsformand, Medlem af DBUJylland Region 1 Ungdomsudvalg
Engesgaardsvej 63, 9490 Pandrup tlf. 9820 4076/3065 4646
E-mail: pia@steenbjerring.dk

 

Ultimate Web