Ungdomsudvalg 2016

Medlemsliste, mødekalender samt fordeling af udvalgsposter for de forskellige hold.
Mødedatoer i 2016: 6/1- 3/2 - 2/3 – 6/4 – 10/5 – 8/6 – 10/8 – 7/9 – 5/10 – 2/11 samt 7/12

Niels Bøknæs
U19 drenge
Jacobsvej 14 , 9490 Pandrup, tlf. 22248299
E-mail: boeknaes@bbnpost.dk 

Peter Andersen
U18 Piger
Mysundevej 1, 9700 Brønderslev Mobil: 26797464
E-mail: pn_andersen@yahoo.dk

Kent Esbensen
U18 Piger
Skolevej 24, 9490 Pandrup, tlf. 98240504 / Mobil: 20202157
E-mail: kent.esbensen@kims.dk

Lars Pauli
U17 2. Division drenge
Gustav Zimmersvej 94, Nørhalne, 9430 Vadum, Mobil 20804960
E-mail: Lars.Pauli@nordjyske.dk

Gitte Larsen
U16 Drenge
Lundergaardsvej 59, 9490 Pandrup, tlf 2925 6670
E-mail: jdl3110@gmail.com

Pia Jensen
U14 Drenge
Purkærvej 69, 9490 Pandrup, Mobil 2045 9216
E-mail: pia-jensen@godmail.dk

Mette Schiønning Jensen 
U13 og U15 Drenge
Lucernemarken 38, 9490 Pandrup, tlf. 9820 4983/ 2068 9008
E-mail: mette@esholm.dk

Dorte Mylting
U12 og U11 Drenge
Svanemosevej 19C, Moseby, tlf. 22661750
E-mail: fam.mylting@waoopost.dk 

Pernille Schou
U11 Piger-U8 Piger
Isaksvej 57, 9490 Pandrup, Mobil Pernille: 60899815
Email: pernille@isaksvej.dk

Martin Holst Hvilshøj
U10 Drenge
Cannerslundsvej 36, 9490 Pandrup, Mobil: 2266 0058
E-mail: martin@hvilshoj.dk

Saba Hadera Madsen
U10 Drenge
Langs Banen 11, Kaas, 9490 Pandrup, Mobil: 20926228
E-mail: sabahadera@hotmail.com

Lisa Maria Jacobsen
U9 Piger
Rød Hedevej 52, 9490 Pandrup, Mobil: 27120474
E-mail: buff@tdcadsl.dk

Birte Neve 
U8 Piger og Drenge
Hvedemarken 37,9490 P andrup, Mobil :40870234
E-mail: birtesolvejneve@gmail.com 

Jette Hedegaard Nielsen
U7 Piger og Drenge
Tranekærvej 90, 9490 Pandrup, Mobil: 29873510
E-mail: j_h_nielsen@hotmail.com

Camilla Højer Bak
U5 og U6 Piger og Drenge
Skolelodden 7, 9490 Pandrup, Mobil: 40732492
E-mail: camillahoejer@yahoo.dk 

Tove Andersen
8-, 5- og 3-mands kampfordeler, Indendørs,  Stævner
Bøgevej 23, 9490 Pandrup tlf. 98245549/40965549
E-mail: tove.bundgaard@gmail.com

Pia Steen Bjerring
Ungdomsformand, Medlem af DBUJylland Region 1 Ungdomsudvalg
Engesgaardsvej 63, 9490 Pandrup tlf. 9820 4076/3065 4646
E-mail: pia@steenbjerring.dk

 

Ultimate Web