Ungdomsudvalg 2015

Medlemsliste, mødekalender samt fordeling af udvalgsposter for de forskellige hold.
Mødedatoer i 2015: 7/1 – 4/2 – 4/3 – 8/4 – 6/5 – 3/6 – 12/8 – 2/9 – 7/10- 4/11 – 2/12

Niels Bøknæs
U16/U17 drenge
Jacobsvej 14 , 9490 Pandrup, tlf. 22248299
E-mail: boeknaes@bbnpost.dk 

Lars Pauli
U15M drenge
Gustav Zimmersvej 94, Nørhalne, 9430 Vadum, Mobil 20804960
E-mail: Lars.Pauli@nordjyske.dk

Bo Jespersen
U15A-drenge
Manstrup Strandvej 4, 9690 Fjerritslev, Mobil 22416648
E-mail:  bopiajespersen@gmail.com

Gitte Larsen
U14 Drenge
Lundergaardsvej 59, 9490 Pandrup, tlf 2925 6670
E-mail: jdl3110@gmail.com

Tinna Søndergaard Nielsen
U13 Drenge
Kaas Hedevej 15, 9490 Pandrup, Mobil. 41747593
E-mail: tinnablomst@gmail.com

Pia Jensen
U12 Drenge
Purkærvej 69, 9490 Pandrup, Mobil 2045 9216
E-mail: pia-jensen@godmail.dk

Mette Schiønning Jensen 
U11 Drenge
Lucernemarken 38, 9490 Pandrup, tlf. 9820 4983/ 2068 9008
E-mail: mette@esholm.dk

Ann Winther
U15 Piger
Hvedemarken 46, 9490 Pandrup, tlf. 9824 6164/2864 5955
E-mail: annduddi@privat.dk

Dorte Mylting
U10 Drenge
Svanemosevej 19C, Moseby, tlf. 22661750
E-mail: fam.mylting@waoopost.dk 

Pernille Schou
U9 Piger
Isaskvej 57, 9490 Pandrup, Mobil Pernille: 60899815
Email: pernille@isaksvej.dk

Martin Holst Hvilshøj
U9 Drenge
Cannerslundsvej 36, 9490 Pandrup, Mobil: 2266 0058
E-mail: martin@hvilshoj.dk

Lisa Maria Jacobsen
U7 Piger og Drenge
Rød Hedevej 52, 9490 Pandrup, Mobil: 27120474
E-mail: buff@tdcadsl.dk

Henrik Lundbæk Olsen
U6 Piger og Drenge
Vinkelvej 13, 9490 Pandrup, Mobil: 2119 6114
E-mail: henrik@sdk.dk

Tove Andersen
7 mands kampfordeler, Indendørs,  Stævner
Bøgevej 23, 9490 Pandrup tlf. 98245549/40965549
E-mail: tove.bundgaard@gmail.com

Pia Steen Bjerring
Ungdomsformand, Medlem af DBUJylland Region 1 Ungdomsudvalg
Engesgaardsvej 63, 9490 Pandrup tlf. 9820 4076/3065 4646
E-mail: pia@steenbjerring.dk


 

Ultimate Web