Ungdomsudvalg 2016

Medlemsliste, mødekalender samt fordeling af udvalgsposter for de forskellige hold.
Mødedatoer i 2016: 6/1- 3/2 - 2/3 – 6/4 – 10/5 – 8/6 – 10/8 – 7/9 – 5/10 – 2/11 samt 7/12

Niels Bøknæs
U17 drenge
Jacobsvej 14 , 9490 Pandrup, tlf. 22248299
E-mail: boeknaes@bbnpost.dk 

Kent Esbensen
U17 Piger
Skolevej 24, 9490 Pandrup, tlf. 98240504 / Mobil: 20202157
E-mail: kent.esbensen@kims.dk

Lars Pauli
U16 Vest drenge
Gustav Zimmersvej 94, Nørhalne, 9430 Vadum, Mobil 20804960
E-mail: Lars.Pauli@nordjyske.dk

Gitte Larsen
U15 Drenge
Lundergaardsvej 59, 9490 Pandrup, tlf 2925 6670
E-mail: jdl3110@gmail.com

Gitte Nielsen
U14 Drenge
Niels Juels Vej 15. 9460 Brovst, Mobil: 2010 4833
E-mail: gitto80@gmail.com

Pia Jensen
U13 Drenge
Purkærvej 69, 9490 Pandrup, Mobil 2045 9216
E-mail: pia-jensen@godmail.dk

Morten Christoffersen
U13 Drenge
Elmevænget 4,
9430 Vadum, Mobil: 42657252
E-mail: elme4@privat.dk 

Mette Schiønning Jensen 
U12 Drenge
Lucernemarken 38, 9490 Pandrup, tlf. 9820 4983/ 2068 9008
E-mail: mette@esholm.dk

Dorte Mylting
U11 Drenge
Svanemosevej 19C, Moseby, tlf. 22661750
E-mail: fam.mylting@waoopost.dk 

Pernille Schou
U10 Piger
Isaksvej 57, 9490 Pandrup, Mobil Pernille: 60899815
Email: pernille@isaksvej.dk

Martin Holst Hvilshøj
U10 Drenge
Cannerslundsvej 36, 9490 Pandrup, Mobil: 2266 0058
E-mail: martin@hvilshoj.dk

Saba Hadera Madsen
U9 Drenge
Langs Banen 11, Kaas, 9490 Pandrup, Mobil: 20926228
E-mail: sabahadera@hotmail.com

Lisa Maria Jacobsen
U8 Piger
Rød Hedevej 52, 9490 Pandrup, Mobil: 27120474
E-mail: buff@tdcadsl.dk

Lauge Collart
U8 Drenge
Rendbækvej 112,
9493 Saltum, Mobil: 25665883 
E-mail: loppen@loppen.com

Birte Neve 
U7 Piger og Drenge
Hvedemarken 37,9490 P andrup, Mobil :40870234
E-mail: birtesolvejneve@gmail.com 

Jette Hedegaard Nielsen
U6 Piger og Drenge
Tranekærvej 90, 9490 Pandrup, Mobil: 29873510
E-mail: j_h_nielsen@hotmail.com

Lars Mejlholm
U5 Piger og Drenge
Cannerslundvej 46,
9490 Pandrup, Mobil: 20867282
E-mail: lmejlholm@gmail.com

Tove Andersen
8-, 5- og 3-mands kampfordeler, Indendørs,  Stævner
Bøgevej 23, 9490 Pandrup tlf. 98245549/40965549
E-mail: tove.bundgaard@gmail.com

Pia Steen Bjerring
Ungdomsformand, Medlem af DBUJylland Region 1 Ungdomsudvalg
Engesgaardsvej 63, 9490 Pandrup tlf. 9820 4076/3065 4646
E-mail: pia@steenbjerring.dk

 

Ultimate Web