Ungdomsudvalg 2014

Medlemsliste, mødekalender samt fordeling af udvalgsposter for de forskellige hold.
Mødedatoer i 2014: 8/1 – 5/2 – 5/3 – 2/4 – 7/5 – 11/6 – 13/8 – 3/9 – 8/10- 5/11 – 3/12

Karsten Schjermer Olesen 
U16 drenge
Rugmarken 19, 9430 Vadum, Mobil 20442766
E-mail: mmkv@live.dk

Lars Pauli
U15M drenge
Gustav Zimmersvej 94, Nørhalne, 9430 Vadum, Mobil 20804960
E-mail: Lars.Pauli@nordjyske.dk

Bo Jespersen
U15A-drenge
Manstrup Strandvej 4, 9690 Fjerritslev, Mobil 22416648
E-mail:  bopiajespersen@gmail.com

Gitte Larsen
U14 Drenge
Lundergaardsvej 59, 9490 Pandrup, tlf 2925 6670
E-mail: jdl3110@gmail.com

Tinna Søndergaard Nielsen
U13 Drenge
Kaas Hedevej 15, 9490 Pandrup, Mobil. 41747593
E-mail: tinnablomst@gmail.com

Pia Jensen
U12 Drenge
Purkærvej 69, 9490 Pandrup, Mobil 2045 9216
E-mail: pia-jensen@godmail.dk

Mette Schiønning Jensen 
U11 Drenge
Lucernemarken 38, 9490 Pandrup, tlf. 9820 4983/ 2068 9008
E-mail: mette@esholm.dk

Ann Winther
U15 Piger
Hvedemarken 46, 9490 Pandrup, tlf. 9824 6164/2864 5955
E-mail: annduddi@privat.dk

Jannie Christensen
U13/U12 piger
Hvedemarken 55, 9490 Pandrup, Tlf. 2647 0598
E-mail: lascam@stofanet.dk

Karina Christensen
U10 Drenge
Brogårdsgade 51, Kaas, 9490 Pandrup, Mobil 4296 2572
E-mail: karina.Christensen51@gmail.com

Pernille Schou
U9 Piger
Isaskvej 57, 9490 Pandrup, Mobil Pernille: 60899815
Email: pernille@isaksvej.dk

Martin Holst Hvilshøj
U9 Drenge
Cannerslundsvej 36, 9490 Pandrup, Mobil: 2266 0058
E-mail: martin@hvilshoj.dk

Lisa Maria Jacobsen
U7 Piger og Drenge
Rød Hedevej 52
9490 Pandrup
Mobil: 27120474
E-mail: buff@tdcadsl.dk

Henrik Lundbæk Olsen
U6 Piger og Drenge
Vinkelvej 13, 9490 Pandrup, Mobil: 2119 6114
E-mail: henrik@sdk.dk

Tove Andersen
7 mands kampfordeler, Indendørs,  Stævner
Bøgevej 23, 9490 Pandrup tlf. 98245549/40965549
E-mail: tove.bundgaard@gmail.com

Pia Steen Bjerring
Ungdomsformand, Medlem af DBUJylland Region 1 Børneudvalg
Engesgaardsvej 63, 9490 Pandrup tlf. 9820 4076/3065 4646
E-mail: pia@steenbjerring.dk


 

Ultimate Web