Menu

U13 Drenge (2008)

Træningstider: Tirsdag, torsdag 18.00-19.00 - Bane 8 eller Kunst

Træningstider på kunstgræsbane: Fredag 16.30-17.30

Indendørs: Fredag 16-18.00 Hal A - Opsætning af bander

 

;

U13 Drenge trænere

Træner
ingen img
Thomas Nielsen
Træner
ingen img
Daniel Dziemieszka
Forældrerepræsentant
ingen img
Kim Visby Christensen

KampprogramU13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 742

August 2020

Aalborg Freja
15. aug
Kl. 10.00
Ude
Frejaparken

Jetsmark IF

Aalborg KFUM
22. aug
Kl. 10.30
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Jetsmark IF

Jetsmark IF
26. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)

AaB
September 2020

Vejgaard B
6. sep
Kl. 15.00
Ude
Soffy Road

Jetsmark IF

Jetsmark IF
9. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)

TSV

Jetsmark IF
19. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)

Aalborg Freja

Jetsmark IF
23. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)

Aalborg KFUM
Oktober 2020

AaB
3. okt
Kl. 10.00
Ude
AaB's Anlæg

Jetsmark IF

Jetsmark IF
10. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)

Vejgaard B

TSV
21. okt
Kl. 17.30
Ude
Sulsted Stadion

Jetsmark IF

StillingU13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 742

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Jetsmark IF 0 0 0 0 0
2 TSV 0 0 0 0 0
3 Vejgaard B 0 0 0 0 0
4 AaB 0 0 0 0 0
5 Aalborg Freja 0 0 0 0 0
6 Aalborg KFUM 0 0 0 0 0

Næste kampU13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 742

Ude mod
Aalborg Freja
15. aug
Kl. 10.00
Frejaparken
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 - Pulje 742

KampprogramU13 Drenge C2 (08) 8M - Efterår 2020 • Pulje 15

StillingU13 Drenge C2 (08) 8M - Efterår 2020 • Pulje 15

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Storvorde/Sejlflod B 0 0 0 0 0
2 Vodskov IF (1) 0 0 0 0 0
3 Vodskov IF (2) 0 0 0 0 0
4 Vraa/Børglum IF 0 0 0 0 0
5 Aalborg Freja 0 0 0 0 0

Ny i klubben… Tilmeld dig her!

Velkommen i Jetsmark IF. Vi glæder os til at have mange gode timer på og udenfor banerne sammen!