Menu

Vagtplan for JM i Indendørs U13A/B 2017

Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Lørdag den 4. marts

Speakere i Hal A

 

 kl. 12.15 – 16.00 

1. Ebba Andersen 24934130                    2.  Lotte Bøknæs 60407514

  

 kl. 15.30 – 19.00

1.  Bo Zinck 40602053                              2.  John Kjærgaard 20781866

 

Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Lørdag den 4. marts

Speakere i Hal B

 

 kl. 12.15 – 16.00 

1.  Janni Vejrgang 30364196                     2.   Susanne Nielsen

 

 kl. 15.30 – 19.00

1.   Majd Hindo 50397973                      2.  Kristina Søndergaard 


Svømmehal 19.00-21.00: Mette Schiønning, Anders E., Palle Holmbech, Pia Lundtoft og Nina Hvilshøj.

Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Søndag den 5. marts

Speakere i Hal A

 

 kl. 8.15 – 11.30

1.  Lars S. Larsen 60119767                       2.  Peter Rosengren Jensen 22521823

 

 kl. 11.30 – 15.30

 1. Mette Schiønning 20689008                    2. Jakob E.Jensen

Nedtagning af bander


Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Søndag den 5. marts

Speakere i Hal B

 

 kl. 8.15 – 11.00

 1.  Kim Visby Christensen 28352904                         2.  Palle Holmbech 21143393

 

 kl. 11.00 – 14.30

  1. Søren Larsen  27109755                                   2.  Martin Jensen 40925537

Nedtagning af bander

  

Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Lørdag den 4. marts

Skolevagt Skolecenter Pandrup

 

 kl. 9.00 – 13.00

  1.  Jan Hede 29726898                           2.   Anja U13

Anvisning af lokale samt instruks i bordopstilling

 

 kl. 13.00 – 17.00

  1.  Sebastian Rokkedal og Kristian Jensen U19 - 23987917                                                       

Låse op og i til lokalerne – sikre ro på gangene

 

 kl. 17.00 – 23.00                     

1.  Jolanta Jonusiene 22731637                                                            

Låse op og i til lokalerne – sikre ro på gangene

 

Tilkald 23.00 – 06.00 Pia Steen Bjerring 30654646

Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Søndag den 5. marts

Skolevagt Skolecenter Pandrup

 

kl. 06.30 – 11.00

1.     Bøje Holmsgaard Lundtoft                                                          

Aflevering af lokaler - sikre ok bordopstilling.

 

 kl. 10.00 – 13.00

  1. Pernille Schou 60899815                                                         

Aflevering af lokaler - sikre ok bordopstilling. Overdrage skolen til pedel.

 

Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Lørdag den 4. marts

Skolevagt Skolecenter Jetsmark

 kl. 9.00 – 13.00

1.  Heidi Lønstrup 22301714                             2.  Anne Esbensen 20872001

Anvisning af lokale samt instruks i bordopstilling

 

 kl. 13.00 – 17.00

1.  Kenneth Pedersen + Mathias Steen Bjerring, U19 30644076

Låse op og i til lokalerne – sikre ro på gangene

 

 kl. 17.00 – 23.00

1.  Louise B Larsen 29690075

Låse op og i til lokalerne – sikre ro på gangene


Tilkald 01.00 – 06.00 Pia Steen Bjerring 30654646


Jysk Mesterskab 2017 - Indendørs

Søndag den 5. marts

Skolevagt Skolecenter Jetsmark

 

kl. 06.30 – 11.00

1.    Lene Larsen 61711827

Aflevering af lokaler - sikre ok bordopstilling.

 

 kl. 10.00 – 13.00

  1.  Jørgen Larsen, 21339056       

Aflevering af lokaler - sikre ok bordopstilling. Overdrage skolen til pedel.


Kommende hjemmekampe
Der er ingen kampe at vise

DBUJylland

DBU

Bold.dk

DBU FairPlay - Husk Respekten!