Menu

Nørhalne Cup - Vagtplan Pandrup Skole

 

NØRHALNE CUP 2017

Onsdag den 24. maj

 

  

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

1.   OK Lotte Bøknæs, 60407514                      2. OK Pia Steen Bjerring 98204076

      boeknaes@bbnpost.dk                             pia@steenbjerring.dk

 

3.   OK Mette Schiønning Jensen, 20689008    4.  Susanne Pedersen 21193624

      mette@esholm.dk                                            susanne.pedersen@hotmail.com

 

Pandrup Skole kl. 17.30 – 21.00

 

1.   OK Kent Esbensen, 20202157                    2. OK Niels Winther 21215988

Kent.esbensen@kims.dk                                    annduddi@privat.dk                      

 

 

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1.   OK Niels Winther 21215988                     2. OK Kent Esbensen, 20202157

     annduddi@privat.dk                                   kent.esbensen@kims.dk                                  

 

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

1. OK Niels Michaelsen 22951207                   2.  Palle Holmbech 21143393

     nm@agri-norcold.dk                                    palle.holmbech@feriepartner.dk

 

 

NØRHALNE CUP 2017

Torsdag den 25. maj

  

Pandrup Skole kl. 05.30 – 10.00

 

1.   OK Janni Veirgang 30364196        2. OK Susanne Nielsen 50521573

      jannimark@gmail.com                           resus@stofanet.dk

 

3.   OK Bettina Møller, 30246924          4. OK Dorthe Boelskifte 29474152

     bm@pandrup-grafisk.dk                       dorthe.boelskifte@nordea.dk

  

Pandrup Skole kl. 08.00 – 12.00

 

1. OK Dorthe Grønning 22744511          2.  OK Søren Larsen, 25530163

   familiengronning@gmail.com                  ssla@gfforsikring.dk

  

Pandrup Skole kl. 12.00 – 15.00

 

1 OK Rikke Kristiansen 50718816                 2. OK Jan Jensen 22813511

strj@live.dk                            

                              

 

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

1. OK Rikke Kristiansen 50718816                 2. OK Jan Jensen 22813511

          strj@live.dk                             

  

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1. OK Pia Larsen 30939422                           2.  OK Ann Winther 28645955

      (via Ann)                                                         annduddi@privat.dk

 

  

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

1. OK Henrik Larsen Kristiansen 31778491     2.  OK Bøje Lundtoft Holmsgaard                  

     Hk.pandrupkino@gmail.com                           blt@jammerbugt.dk 27795253                      

  

NØRHALNE CUP 2017

Torsdag den 25. maj

 

  

Aftensmad på Pandrup Skole Pandrup Skole kl. 17.30 – 21.30 OK Tommy Pedersen, U17 Jammerbugt FC , 2125 6660, tommyp@worldonline.dk Christian Grubert, U17 Jammerbugt FC - 41913794, cgr@jammerbugt.dk

 

1.                                                                     2.

 

3.                                                                     4.

 

5.                                                                    6.

 

7.                                                                    8.

 

9.                                                                  10.

 

11.                                                                  12.

                                                            

 

 

 

 

NØRHALNE CUP 2017

Fredag den 26. maj

 

 

Pandrup Skole kl. 05.30 – 10.00

 

1. OK Sofie Rokkedahl 52447785                2.  OK Mette Nielsen  22454301

      rokkedahl@outlook.dk                                dan-mette@hotmail.com  

3.   OK Flemming Hemmingsen 26161088    4. OK Rikke Vingaa, 27122606

   hemmingsenf@gmail.com                            mik.rikke@privat.dk

 

Pandrup Skole kl. 08.00 – 12.00

 

 1.  Pia 10-12 30654646                                   2. OK Tove B. Andersen, 40965549

                                                                            tove.bundgaard@gmail.com

 

  

Pandrup Skole kl. 12.00 – 15.00

 

  1. OK Nils Larsen 98204171                                2. OK Niels Bøknæs 22248299                  

nilslarsen@live.dk                                                           boeknaes@bbnpost.dk            

  

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

    1.   OK Line Buus 20718630                          2.  OK Ann Beltoft 40740022

     Line_buus@icloud.com                                  annbeltoft@gmail.com

  

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1.    OK Nina Hvilshøj                                 2. OK Martin Hvilshøj, 22660058

                                                                      martin@hvilshoj.dk                                                                           

  

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

  1. OK Claus Thøgersen, U10 dr               2. O Pia Jensen/Louise Larsen

        

 

NØRHALNE CUP 2017

Fredag den 26. maj

 

 

Aftensmad på Pandrup Skole Pandrup Skole kl. 17.30 – 21.30

 Michael Kristensen, U19 Jammerbugt FC - 60946933, m-klinke@live.dk Henrik Pedersen, U19 JFC – 40346519, henriklene.pedersen@gmail.com  

 

 

1.                                                                     2.

 

3.                                                                     4.

 

5.                                                                    6.

 

7.                                                                     8.

 

9.                                                                     10.

 

11.                                                                12.

 

                                                                 

 

 

 


NØRHALNE CUP 2017

Lørdag den 27. maj

 

 

Pandrup Skole kl. 05.30 – 10.00

 

1. OK Jolana Jonusiene, 22731637   2. OK Rikke Dam 26299327

     Kaliaka78@gmail.com                         rje@nordbo.dk

 

3. OK Torben Jensen 2427680             4.  OK Erik Gade  23643899

    tlml@jensen.mail.dk                           hvolgaard@dlgmail.dk

 

 

Pandrup Skole kl. 08.00 – 12.00

  1.   OK Joan Vamberg, U14                 2. OK Natalie Albrechtsen 22804447

                                                                                    natmaralb@hotmail.com

                                                      

 

Pandrup Skole kl. 12.00 – 15.00

  1. OK Karina Hede 24405104           2. OK Jan Hede 29726898                              

khedej@gmail.com                           jnhede@gmail.com                                                                                    

 

 

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

1.    Maria Hansen 51886226               2.  OK Gitte Nielsen 20104833   guldmariah@hotmail.com               Nielsjuelsvej15@gmail.com

                                

 

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1.  OK  Bonnie Steffensen 61711312             2. OK Camilla Bach, 40723185

bas@et.aau.dk                                                 cab@ah.dk    

   

 

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

1.    OK Henrik Jensen, 60212628     2.  OK Michael Nørgaard 22408301 hoense82@live.dk                            michaelnorgaard@live.dk

 

  

NØRHALNE CUP 2017

Lørdag den 27. maj

 

  

Aftensmad på Pandrup Skole Pandrup Skole kl. 17.30 – 22.30

OK René Nielsen, 27 47 51 56, e-mail: resus@stofanet.dk OK Jan ’Baw’ Jensen  lojajensen@gmail.com

 

 
         

Mødetidspunkt er aftalt til kl. 17.30 til 21.30.

 
         

1.                                                                        2.

 

3.                                                                       4.

 

5.                                                                       6.

 

7.                                                                       8.

 

9.                                                                    10.

 

11.                                                                     12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

NØRHALNE CUP 2017

Søndag den 28. maj

 

 

 

Pandrup Skole kl. 06.00 – 10.00

 

1. OK Pia Steen Bjerring 30654646           2.  OK Hanne Tølbøll 42508208

    Pia@steenbjerring.dk                                  Ht28@stofanet.dk

3. OK Lis Højbjerg 25331131                        

     lishoejbjerg@mail.tele.dk                                  

 

  

Pandrup Skole kl. 8.00 – 11.00

 

1. OK Pia Steen Bjerring 30654646         2.  OK Lasse Knudsen 20216107

     Pia@steenbjerring.dk                             lasse@tech2market.dk  

 

3. OK Winnie D. Rasmussen                   4. OK Anette Nielsen 5391196

     winniedrasmussen@live.dk                 Nielsen9480@hotmail.com

 

5. OK Lis Højbjerg 25331131                     6.  OK Tanja Albæk Jacobsen 22192220

    lishoejbjerg@mail.tele.dk                          tanja.klydevej1@gmail.com

 

7. OK Rasmus Kiilerich 61307917          8.  OK Pernille Schou   60899815

rasmuskiilerich@gmail.com                    Pernille@isaksvej.dk

 

9. OK Hamdan Hasballa 29821450                       

    Marlena_rani@yahoo.com

 

 

Jørgen T. Pedersen 51581379/81742774

lottetp@hotmail.com

Kommende hjemmekampe
Oktober 2017
21.
lørdag
13.00
Jetsmark IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2017 • Pulje 5
Sparekassen Vendsyssel Arena
Dronninglund IF
Sparekassen Vendsyssel Arena
21.
lørdag
15.00
Jammerbugt FC
Herrer
Senior
2. division • Pulje 3
Sparekassen Vendsyssel Arena
Odder
Sparekassen Vendsyssel Arena
22.
søndag
13.00
Jetsmark IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 90
Sparekassen Vendsyssel Arena
Gjøl B
Sparekassen Vendsyssel Arena
25.
onsdag
15.00
Jammerbugt FC
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2017/18 • Pulje 1
Sparekassen Vendsyssel Arena
SønderjyskE
Sparekassen Vendsyssel Arena
25.
onsdag
18.00
Jetsmark IF
Hallens omklædningsrum 2
livescore
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (2005) 8M - efterår 2017 • Pulje 701
Sparekassen Vendsyssel Arena
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
Aabybro IF
Hallens omklædningsrum 4
Sparekassen Vendsyssel Arena
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands

DBUJylland

DBU

Bold.dk

DBU FairPlay - Husk Respekten!