Menu

Nørhalne Cup - Vagtplan Pandrup Skole 2018

 

 

NØRHALNE CUP 2018

Onsdag den 9. maj

 

 

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

1.   OK Lotte Bøknæs, 60407514                       2. OK Pia Steen Bjerring 98204076

      boeknaes@bbnpost.dk                                pia@steenbjerring.dk

 

3.   OK Mette Schiønning Jensen, 20689008    4.  Susanne Pedersen 21193624

      mette@esholm.dk                                             susanne.pedersen@hotmail.com

 

Pandrup Skole kl. 17.30 – 21.00

 

1.   OK Kent Esbensen, 20202157                    2.  OK Niels Winther 21215988 

Kent.esbensen@kims.dk                                    annduddi@privat.dk                       

 

 

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1.   OK Niels Winther 21215988                   2. OK Kent Esbensen, 20202157

      annduddi@privat.dk                                   Kent.esbensen@kims.dk                                   

 

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

1.  OK Niels Michaelsen 22951207                      2.  Palle Holmbech 21143393   

       nm@agri-norcold.dk                                    palle.holmbech@feriepartner.dk

 

 

NØRHALNE CUP 2018

Torsdag den 10. maj

 

Pandrup Skole kl. 05.30 – 10.00

 

1.   OK Janni Veirgang 30364196         2. OK Susanne Nielsen 50521573

      jannimark@gmail.com                           resus@stofanet.dk

 

3.   OK Bettina Møller, 30246924           4.   OK Dorthe Boelskifte 29474152

       bm@pandrup-grafisk.dk                       dorthe.boelskifte@nordea.dk

 

Pandrup Skole kl. 08.00 – 12.00

 

1.  OK Dorthe Grønning 22744511             2.  OK Helle Højer 26368837

    familiengronning@gmail.com                      helle-hojer@outlook.dk  

 

Pandrup Skole kl. 12.00 – 15.00

 

1 OK Rikke Kristiansen 50718816                  2. OK Jan Jensen 22813511

strj@live.dk                            

                               

 

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

1. OK Rikke Kristiansen 50718816                  2. OK Jan Jensen 22813511

          strj@live.dk                             

 

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1.  OK Pia Larsen 30939422                             2.  OK Ann Winther 28645955

      (via Ann)                                                           annduddi@privat.dk

 

 

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

1.  OK Henrik Larsen Kristiansen 31778491     2.  OK Frederik Vangsgaard 28456432

       Hk.pandrupkino@gmail.com                            fjv1995@gmail.com

 

NØRHALNE CUP 2018

Torsdag den 10. maj

 

 

Aftensmad på Pandrup Skole Pandrup Skole og Grønhøj Feriecenter kl. 17.30 – 21.30
OK Tommy Pedersen, U17/U19/S, 2125 6660, tommyp@worldonline.dk
Christian Grubert, U17 Jammerbugt FC - 41913794,
cgr@jammerbugt.dk

 

1.                                                                      2.

 

3.                                                                      4.

 

5.                                                                      6.

 

7.                                                                      8.

 

9.                                                                    10.

 

11.                                                                  12.

                                                              

 

 

 

 

NØRHALNE CUP 2018

Fredag den 11. maj

 

 

Pandrup Skole kl. 05.30 – 10.00

 

1.  OK Dan Nielsen  22454301                      2.  OK Mette Nielsen  22454301

      dan-mette@outlook.com                               dan-mette@outlook.com  

3.   OK Karina Flamsholt 26842307             4.  OK Lone Haugaard, 50206417

                                                                             haugaardchristensen@gmail.com

 

Pandrup Skole kl. 08.00 – 12.00

 

 1. OK Jolana Jonusiene, 22731637                 2. OK  Pia Steen Bjerring 

  Kaliaka78@gmail.com                                        

 

 

Pandrup Skole kl. 12.00 – 15.00

 

  1. OK Louise Bach 20546004                         2.  Ann Beltoft 40740022              

Louise@imagica.dk                                       annbeltoft@gmail.com             

 

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

    1.   OK Nils Larsen 21783013                2.  OK Lasse Winstrup Pedersen, 60498568

         Nilslarsen@live.dk                                  winstrup3@hotmail.com  

 

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1.    OK Nina Hvilshøj                                    2.  OK Martin Hvilshøj, 22660058

                                                                      martin@hvilshoj.dk                                                                            

 

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

  1. OK Claus Thøgersen, 22156448           2. OK Frederik From
    cd@buksetyv.dk                                        frederikfrom9440@gmail.com

           

 

NØRHALNE CUP 2017

Fredag den 11. maj

 

 

Aftensmad på Pandrup Skole Pandrup Skole kl. 17.30 – 21.30

  1. Div Jammerbugt FC

Pandrup Skole: Jan og Povl

Grønhøj: Bo+Pia

 

 

1.                                                                    2.

 

3.                                                                    4.

 

5.                                                                    6.

 

7.                                                                    8.

 

9.                                                                    10.

 

11.                                                                  12.

 

                                                                 

 

 

 


NØRHALNE CUP 2018

Lørdag den 12. maj

 

 

Pandrup Skole kl. 05.30 – 10.00

 

1.  OK Bodil Jensen, 20459358           2.  OK Sofie Rokkedahl 52447785     

      jensen@nordfiber.dk                          rokkedahl@outlook.dk           

 

3. OK John Kjærgaard 20781866       4.  OK Pia Jensen  20459216

     janejohn@mail.dk                               pia-jensen@godmail.dk  

 

 

Pandrup Skole kl. 08.00 – 12.00

1.   OK   Rasmus Kiilerich                                     2. OK Pia Steen Bjerring 98204076

                                                                               pia@steenbjerring.dk

 

 

Pandrup Skole kl. 12.00 – 15.00

  1. OK    Nikolai                                               2. OK Shanne  42328007

 

 

Pandrup Skole kl. 15.00 – 18.00

 

1.    OK   Pia Steen Bjerring                               2.   OK Palle Holmbech 21143393   
    

                                  

 

Pandrup Skole kl. 20.00 – 23.30

 

1.    OK Tinna Søndergaard Nielsen 41747593    2. OK Michael Mikkelsen 24482717

       tinnablomst@gmail.com                                 michaelogsanne@gmail.com

   

 

Pandrup Skole kl. 23.00 – 07.00

 

1.    OK Lars Lundtoft, 20725514                     2.  OK Jesper Ørtoft,  20985590
lfl@talogtanker.dk                              
     

 

NØRHALNE CUP 2018

Lørdag den 12. maj

 

 

Aftensmad på Pandrup Skole Pandrup Skole og Grønhøj Feriecenter kl. 17.30 – 21.30
OK Tommy Pedersen, U17/U19/S, 2125 6660, tommyp@worldonline.dk
Christian Grubert, U17 Jammerbugt FC - 41913794,
cgr@jammerbugt.dk

 

 
         

Mødetidspunkt er aftalt til kl. 17.30 til 21.30.

 
         

1.                                                                    2.

 

3.                                                                    4.

 

5.                                                                    6.

 

7.                                                                    8.

 

9.                                                                    10.

 

11.                                                                  12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NØRHALNE CUP 2018

Søndag den 13. maj

  

 

Pandrup Skole kl. 06.00 – 10.00

 

1.  OK Pia Steen Bjerring 30654646           2.  OK Hanne Tølbøll 42508208

    Pia@steenbjerring.dk                                  Ht28@stofanet.dk

       

 

3.  OK Lis Højbjerg 25331131                   4. OK Rasmus Kiilerich 61307917                     

     lishoejbjerg@mail.tele.dk                        rasmuskiilerich@gmail.com                                

 

 

Pandrup Skole kl. 8.00 – 11.00

 

1.  OK Pia Steen Bjerring 30654646         2.  Lasse Knudsen 20216107

     Pia@steenbjerring.dk                             lasse@tech2market.dk  

  

3. OK Lis Højbjerg 25331131                    4. Tanja Albæk Jacobsen 22192220

    lishoejbjerg@mail.tele.dk                          tanja.klydevej1@gmail.com

 

5.  OK Rasmus Kiilerich 61307917           6.  OK Pernille Schou  60899815

 rasmuskiilerich@gmail.com                      Pernille@isaksvej.dk

 

7. OK Hamdan Hasballa  29821450         8. OK Niels Bøknæs 22248299               

    Marlena_rani@yahoo.com                      boeknaes@bbnpost.dk

 

 

Jørgen T. Pedersen 51581379/81742774  

lottetp@hotmail.com